UBYTOVÁNÍ V BUDOVĚ

Poskytujeme ubytování třílůžkových, čtyřlůžkových a šestilůžkových pokojích se samostatnými lůžky, vlastním soc. zařízením a televizí. Popis pokojů zde.

Ubytování bez stravy

600 Kč

Snídaně

150 Kč

Večeře (dvouchodová)

200 Kč

Pronájem konferenčího sálu

2800 KčUBYTOVÁNÍ V CHATCE

Poskytujeme ubytování v celkem čtyřech malebných chatkách. Jsou vytápěné a disponují osmi lůžky ve třech pokojích. Soc. zařízení, lednička, rychlovarná konvice, mikrovlnka a televize je v každé chatce. Více o chatkách zde.

Celá chatka (až 9 osob)

2400 Kč/nocElektřina se při ubytování v chatce platí zvlášť dle skutečné spotřeby - 5,50 Kč za 1 kWh.

V případě ubytování v chatce si lze také doobjednat stravování.Dětem do 11 let věku (včetně) poskytujeme slevu 20 % na stravování.

Cena nezahrnuje rekreační poplatky obci ve výši 20 Kč za osobu ve věku 18–70 let.

Ceník ubytování pro školy

Ubytování s plnou penzí MŠ a 1. stupeň ZŠ

od 600 Kč

Ubytování s plnou penzí ZŠ 2. stupeň

od 650 Kč

Ubytování s plnou penzí SŠ

od 700 Kč

Letní tábory

od 650 KčUbytování s plnou penzí zahrnuje stravování 5× denně, včetně pitného režimu po celý den. Na 15 dětí poskytujeme jednu dospělou osobu zdarma. Každá další osoba platí cenu uvedenou za dítě.

Ceník wellnes (sauna a vířívka) je 900 Kč/1hod. Minimální obsazenost je 2 osoby. Součástí je příjemná sauna a vířivka jako stvořená pro kvalitní relaxaci. Wellnes je potřeba objednat alespoň 24 hodin před plánovanou návštěvou. V letních měsících je mimo provoz.

Dále Vám můžeme nabídnout bowling za cenu 450,-Kč/ na hodinu. Vstup na bowling je povolen osobám starším 12 ti let a řídí se návštěvnickým řádem.