Rekreační zařízení Vítkovice poskytuje kromě ubytování se stravováním také celou škálu aktivit a sportovního vyžití. Okolní příroda čarokrásných Beskyd přímo vybízí k procházkám i náročnějším tůrám, v okolí nalezneme mnoho zajímavých cílů, které stojí za to navštívit. Na své si ovšem přijdete i pokud zůstanete v areálu rekreačního zařízení.

Venkovní bazén
V letních měsících se můžete příjemně zchladit v našem bazénu, který je přímo součástí areálu rekreačního zařízení. Je k dispozici všem hostům a zvláště u dětí se jedná o velmi oblíbené místo k celodenní zábavě a hrám. Na své si samozřejmě přijdou i dospělí.

Multifunkční hriště
Bohaté sportovní vyžití zaručuje vlastní multifunkční hriště, které je taktéž součástí areálu. Můžete si zahrát kopanou, nohejbal či jiné míčové hry dle libosti. Oblíbené u dětí i dospělých! Ideální sportovní zázemí pro školní výlety či školy v přírodě!

Sauna
Ideální relexace pro všechny milovníky saunování přímo v našem rekreačním zařízení. Vhodné zejména jako doplněk pobytu za účelem relaxace či upěvnění zdraví! Sauna je zpoplatněná samostatně viz. Ceník. Součástí je také výřivka.

Bowling
Součástí našeho rekreačního zařízení je také bowlingová dráha! Ideální nejen pro příjemný večer s rodinou či přáteli - co takhle uspořádat turnaj? Bowlingová dráha se hradí samostatně viz. ceník. Doporučujeme si dráhu rezervovat dopředu.

Školící místnost
Nejen pro firmy je určena školící místnost, ve které budete mít klid a skvělé zázemí pro nejrůznější školení, konference, teambuildingy a soustředění. Dle domluvy je možné zařídit i catering. Vhodné také pro školy v přírodě!

Ohniště
Milujete romantické letní večery, mihotání plamenů táboráku a vůni čerstvě opečených špekáčků? Žádný problém! Součástí areálu je také klasické ohniště, u kterého můžete strávit nejeden příjemný večer.